Bezpłatny TC-H Guitar & HeadPhone Cable

Gratka dla gitarzystów i basistów!

Dla ludzi, którzy lubią uderzyć w struny, mamy kilka interesujących propozycji.
Pierwszą jest zakup procesora gitarowego TC-Helicon Play Electric lub TC-Helicon Play Acoustic premiowany bezpłatnym TC-H Guitar & HeadPhone Cable, czyli kablem gitarowo-słuchawkowym, który umożliwia podłączenie odsłuchu dousznego i ćwiczenie bez wzmacniacza. Dzięki temu zyskuje się swobodę ruchu podczas gry.

Osobom chcącym w pełni kontrolować swoje brzmienie proponujemy TC-Helicon VoiceSolo FX150. To niesamowity system nagłośnieniowy, odsłuch wokalny, wzmacniacz instrumentalny i efekt pogłosowy w jednym. Obecnie jego zakup premiowany jest bezpłatną wygodną torbą, dzięki czemu staje się urządzeniem przenośnym.
Wiecej szczegółów promocji znajdziesz tutaj.

Basiści powinni zwrócić uwagę na głowę basową TC Electronic BH250. Wraz z nią dostaną bezpłatnie kontroler nożny TC-E Switch-3. Kontroler ma trzy przełączniki do sterowania wybranymi funkcjami głowy basowej (MUTE, TonePrint On/Off, przełączanie między dwiema komórkami pamięci TonePrint), wytrzymałą metalową konstrukcję sprawdzającą się w trasach koncertowych oraz przewód TRS.
Więcej o promocji przeczytasz tutaj http://www.audiostacja.pl/news/240/62/Kontroler-nozny-TC-E-Switch-3-gratis/

Promocje obowiązują w sklepach muzycznych na terenie całego kraju w dniach od 01.09.2015 do 31.10.2015 lub do wyczerpania puli promocyjnych.