News

Gadżety z muzyczną duszą – idealne na prezent na urodziny

Możemy się założyć, że nie ma osoby, która nie lubiłaby słuchać muzyki. Oczywiście różnimy się gustami muzycznymi – to normalne. Jedni lubią muzykę klasyczną, inni w drodze z pracy chętnie słuchają popu. Są też tacy, który tylko i wyłącznie słuchają rapu albo mocniejszego brzmienia, jak rock i punk. Muzyka może mieć różne oblicze, ale łączy ją jedno: jest odskocznią od czasami szarej rzeczywistości. Pozwala ukoić nerwy, uspokoić umysł, wyciszyć się przed snem albo zupełnie odwrotnie: rozbudza z rana, pobudza do działania lub pozwala rozładować negatywne emocje i agresję. Muzyka jest stale obecna w naszym życiu, czy tego chcemy czy nie. Niektórzy interesują się nią nawet bardziej niż pozostali i właśnie dla nich przygotowaliśmy zestawienie najlepszych muzycznych gadżetów. Świetnie nadają się na prezent na Święta, prezent na urodziny lub po prostu upominek bez okazji.

Roślina rosnąca w rytmie dźwięków Beethovena

Pomyślisz pewnie, że w doniczkach już nic nie może Cię zaskoczyć. Wydaje nam się jednak, że możesz być w błędzie, bo takiej doniczki jeszcze nie widziałeś! Grająca doniczka Bluetooth Rockin Beethoven to zadziwiający, a wręcz szokujący gadżet. Z pewnością spodoba się osobom, które stanęły kiedyś przed wyborem: zostawić na biurku ulubiony kwiatek, czy głośniki? Rockin Beethoven to zarówno doniczka, w której możesz zasadzić wybrany przez siebie kwiat lub inną roślinę – podlewać ją i pielęgnować, ale też głośnik! Doniczka została wyposażona w moduł bluetooth, dzięki któremu możesz puścić swoją ulubioną muzykę (lub roślinki) ze smartphone’a lub innych urządzeń. Gadżet został wyposażony też w wyjście na USB, które służy między innymi do ładowania za pomocą dołączonego kabla – jedno ładowanie wystarcza aż na 12 godzin pracy! Ale to nie wszystko! Grająca doniczka oprócz tego, że wydaje dźwięki – również świeci różnymi kolorami. Co więcej, gadżet w swojej pamięci posiada 12 najwybitniejszych utworów muzyki klasycznej i aktywuje je za każdym razem, gdy dotkniesz liścia, płatka lub kolca swojej roślinki. Przesadzanie kwiatów jeszcze nigdy nie będzie tak przyjemne i… muzykalne!

Posiłek w muzycznym stylu

To nie prawda, że liczy się tylko to, co jemy. Ważne jest także to, w jakiej formie zostanie to podane! I nie mówimy tylko o ładnie ułożonym jedzeniu na talerzu, ale też o całej reszcie, jak zaciszne miejsce, spokojna muzyka. W taki klimat świetnie wpiszą się Winylowe podkładki do posiłku, które wyglądają jak prawdziwe płyty winylowe. To genialny gadżet, który nada retro klimat każdej kolacji, śniadaniu, a nawet obiadowi! W zestawie znajdują się 4 sztuki – każda z innym oznakowaniem koloru: niebieski, różowy, zielony i żółty. Wszystkie zostały wykonane z polipropylenu, który jest łatwy w czyszczeniu. Podkładki są ciekawie zapakowane, więc świetnie nadadzą się jako prezent dla chłopaka albo prezent dla dziewczyny. Muzyczny klimat podczas posiłku gwarantowany!

100 płyt, które musisz posłuchać przed śmiercią

Każdy z nas ma ulubione płyty, które z jakiegoś powodu darzy sentymentem. Może dlatego, że kojarzą mu się z pierwszą miłością, szalonymi wakacjami albo wyjątkową chwilą. A co ciekawe, te nuty nigdy się nie nudzą! Są też takie albumy – absolutne klasyki, które każdy powinien znać. Właśnie takie tytuły płyt znalazły się na Plakacie Zdrapce 100 płyt do posłuchania przed śmiercią. To kolekcja 100 najlepszych płyt ostatnich dziesięcioleci. Na plakacie umieszczono takie tytuły jak: Elvis Presley Elvisa Presley`a, 21 Adele, Discovery Daft Punk, Jolene Dolly Parton, + Eda Sheerana, Highway 61 Revisited Boba Dylana. Marshall Mathers LP Eminema czy You`ve come a long way Baby FatBoy Slim. To zdecydowanie muzyczna uczta dla każdego fana muzyki!