Sprzęt muzyczny

Limitowany efekt Xotic AC/RC-OZ – Oz Noy

Limitowany efekt AC/RC-OZ marki Xotic Effects zawiera w swojej obudowie dwa klasyczne efekty tej marki – AC Booster i RC Booster. Parametry ustawiono według wymagań Oza (Oz Noy to izraelski gitarzysta fusionowo-jazzowo-funkowy, który mieszka i pracuje w Nowym Jorku). AC/RC-OZ daje gładkie, delikatne i naprawdę magiczne brzmienie w stylu wzmacniacza z zapasem boostu! Włączywszy kanał AC Boostera usłyszysz klasyczne dźwięki tego efektu o zwiększonym podbiu – począwszy od delikatnego overdrive’a a skończywszy na ziarnistym przesterze.

Dorzucając do sygnału kanał RC podbijasz kanał AC (doładnie tak OZ ustawia w swoim pedalboardzie) dla zwiększonej ilości harmonicznych, podbicia i prezencji. Oba kanały posiadają dwupasmowy equalizer z diodami LED sygnalizującymi ich pracę. Oz podsumował efekty tymi słowami: ”Magia zaczyna się dopiero gdy grasz na RC nałożonym na AC – wtedy brzmienie jest naprawdę potężne!”-

Efekt Xotic AC / RC-OZ jest limitowany do 1500 egzemplarzy na całym świecie, posiada tryb True Bypass. Został wyprodukowany w USA. Wymaga zasilania baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem 9-18V DC z wtykiem beczkowym 2.1 mm x 5.5 mm, o polaryzacji centralnie ujemnej. Efekt będzie dostępny od połowy września 2017.

Sugerowana cena detaliczna efektu Xotic AC/RC-OZ wynosi, wliczając VAT, 1415,94 PLN.

Wideoprezentacja Oz Noy:

https://www.youtube.com/watch?v=gSya6Ue3R_I

https://www.youtube.com/watch?v=mfFXm-GqLD4

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

http://xotic.us/effects/acrcoz