News

Keeley Eccos – Delay / Looper

Efekt true-stereo Keeley Eccos, to zręczne połączenie delaya oraz loopera, w jednej kostce. Sercem układu Eccos jest neo-wintydżowy delay z rewelacyjną kontrolą odbić, w stylu delaya taśmowego. Twórz długie i przepełnione taśmowym flendżem odbicia, lub przełącz się na looper aby nagrać niekończące się ścieżki dźwięku! W trybie delay, przełączniki nożne pełnią funkcję aktywacji true bypass, ustawienia tap-tempo, czy aktywacji niekończącego się feedbacku – natomiast w trybie looper, pozwalają na nagranie, odtworzenie, tryb reverse, half-speed, a także ustawienie 'play-once’.

Niezależnie od tego czy nagrywasz w studio czy występujesz na scenie, efekt ten daje niekończące się możliwości kreowania i eksprymentowania z brzmieniem. Po ponad 4 latach rozwoju procesora Quad 24/56-bit Dream DSP, Keeley rozwinął efekt delay o nowe możliwości, a także uzyskał niebywałą jakość brzmienia, którą da się odczuć w urządzeniu Eccos.

Eccos, to tak jak już znane nam inne efekty marki Keeley, najwyższa jakość wykonania i brzmienia. Eccos Delay / Looper produkowany jest w USA, posiada przełączalny bypass (true bypass lub buforowany z trails), możliwość podłączenia dodatkowego przełącznika nożnego, a także pedału ekspresji. Urządzenie zasilane jest opcjonalnym zasilaczem 9V DC, brak jest zasilania bateryjnego.

Demo wideo:
Sugerowana cena Keeley Eccos Delay / Looper to 1390 PLN, wliczając VAT.
Dostępny natychmiast.

Po więcej informacji o Keeley, zapraszamy na:
https://robertkeeley.com