Nagroda MIPA dla DigiTech TRIO

W ubiegłym tygodniu stało się to ponownie: podczas targów muzycznych we Frankfurcie/Main, przyznawano nagrodę MIPA. Ponad 100 czasopism z całego świata otrzymało zaproszenie aby dokonać wyboru najlepszego produktu w ponad 40 kategoriach. Każdy instrument muzyczny i produkt z branży Pro Audio oceniony został przez magazyny z ponad 30 krajów. To w czysty sposób potwierdza, że nagroda MIPA traktowana może być niczym „Grammy” w świecie Instrumentów i Pro Audio.

W kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt” (Instrumenty Muzyczne) zwycięzcą okazał się DigiTech TRIO! Odbioru wysoko dotowanej nagrody w sali ”Europa”w hali 4.0, w imieniu W-Music Distribution przyjął Ove Bosch. Zespół Warwicka i W-Music Distribution jest bardzo szczęśliwy z tej zasłużonej nagrody!

DigiTech Trio wygrał również w kategorii „Best of Show Award 2015” na targach NAMM w Kalifornii. Lecz czym tak naprawdę jest DigiTech TRIO? To co wygląda jak zwykły pedał okazuje się interesującą nowinką, jako „zespół w formacie kostki” w stylu „Band in a Box (PG Music)”. Posiada również wbudowane efekty.

Wraz z DigiTech Trio „Zespół w kostce”, staje się rzeczywistością, bo który gitarzysta zawsze ma ze sobą perkusistę i basistę? Wrzuć swoje akordy gitarowe i już pedał generuje Ci akompaniamenty perkusji i basu. W celu praktykowania, pisania piosenek, grania performance’ów solo lub po prostu jamowania „Just for Fun”.

DigiTech Trio analizuje twoją grę na gitarze i bazując na niej natychmiastowo dopasowuje ścieżkę basu oraz akompaniament perkusyjny. Możesz również wybrać spośród siedmiu różnych stylów: Blues, Pop, Alternative Rock, Rock, Country, R & B, oraz Jazz. Każdy gatunek podzielony jest na dwanaście styli utworów jak i również można dokonać zmiany metrum pomiędzy 4/4 oraz 3/4. Prędkość odtwarzanego akompaniamentu dostosowana może zostać płynnie, posida również praktyczną funkcję „Timing” (Half Time / Double Time), perkusja i bas posidają ponadto niezależnych od siebie regulatowów głośności.

Utwory muzyczne zazwyczaj składają się z kilku części. Możesz nauczyć twój DigiTech Trio aż do trzech różnych części piosenek i do tego wygenerować perkusję z basem, które mogą zostać wybrane podczas odtwarzania.