News

RockBoard® MOD Brace

Premiera najnowszych modułów RockBoard® 75, 150, a także MOD 4 odbędzie się latem 2020. O samych modułach będziemy informować już w ktrótce. Teraz, chcielibyśmy przedstawić nasz specjalny wspornik RockBoard®MOD Brace, który nie tylko poprawi montaż cięższych modułów w pedalboardach, ale jednocześnie zapewni im dodatkowe bezpieczeństwo w transporcie.

RockBoard MOD Brace to prosty sposób na mocowanie cięższych modułów MOD Patchbays w pedalboardach RockBoard. Ta specjalna ramka zapewnia bezpieczne mocowanie modułu w pedalboardzie. RockBoard MOD Brace pełni funkcję dodatkowego wspornika dla modułów, wzmacniając ich montaż w pedalboardach RockBoard. MOD Brace wykonany jest z ze stali nierdzewnej. Wymiary wspornika to: (S x G x W) 179 x 17 x 48 mm, rozstaw otworów montażowych to 168 x 28 mm, w zestawie znajdują się śruby oraz klucz.
Wszystkie nowe moduły MOD RockBoard® od lata 2020, poza standardowymi otowrami, wyposażone będą w dodatkowe zewnętrzne otwory mocujące. Na rynku dostępne są natualnie moduły z centralnie osadzonymi otworami mocującymi. MOD Brace może być wykorzystany także i z tymi modułami; jakkolwiek dla dopełnienia montażu, użytkownik będzie musiał nawiercić wtedy 4 dodatkowe otwory.
Dostępny latem 2020!
Sugerowana cena RockBoard® MOD Brace to 91,54 PLN, wliczając VAT.

Po więcej informacji, zapraszamy na: https://www.rockboard.de